> > >   KARVINÁ EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Poslední letní test s FK Pohronie

vloženo: 05.07.2019           komentářů: 0

Poslední letní test dnes v sobotu s FK Pohronie S nováčkem slovenské Fortuna ligy se střetnou svěřenci Františka Straky na Městském stadionu v Karviné-Ráji. Výkop je v 16:30 hodin.


Letní příprava je téměř minulostí – zbývá odehrát poslední duel a příští neděli už se začíná naostro. Karvinou na závěr prověří FK Pohronie. „Uběhlo to jako voda, měli jsme necelé čtyři neděle, což je brutálně málo. Mančaft jsme dávali dohromady za pochodu. Ale každý z hráčů dělal maximum, což je pro mě podstatné. Máme nějaké zdravotní problémy, které mi dělají starosti, jinak jsem spokojený,“ prohlásil trenér MFK Karviná František Straka.

Proti nováčkovi slovenské nejvyšší soutěže určitě nebudou hrát všichni hráči aktuálního kádru. Naopak většina co vyběhne na trávník, by měla absolvovat devadesát minut. „Sestava mi už v hlavě krystalizuje, mám jen pár otazníků. Uvidíme, co mi ukáže právě sobotní zápas,“ usmál se Straka šibalsky.

Slovenský nováček Fortuna ligy si postup zajistil prvenstvím ve druhé nejvyšší soutěži o tři body před Popradem. Klub FK Pohronie byl založen teprve v roce 2012 fúzí TJ Sokol Dolná Ždaňa a FK Žiar nad Hronom. Sobotní duel bude prvním vzájemným měřením sil.

Přípravné utkání MFK Karviná – FK Pohronie začíná na Městském stadionu v Karviné-Ráji v sobotu 6. července v 16:30 hodin. Vstup je pro fanoušky zdarma a otevřena bude opět hlavní tribuna.

autor: MFK Karviná

přidat komentář            zobrazit komentáře
  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  KARVINSKÁ 112

27.02.2019

Pasti na silnici
V těchto dnech jsme přijali oznámení o krádeži ochranných mříží kanálových výpustí. Nezajištěné, v noci neviditelné, otvory se mohou stát nečekanou pastí. Kanálové mříže někdo odcizil v Havířově – Dolní Suché na komunikaci vedoucí přes areál bývalého Dolu Dukla. V době od 27. února „zmizelo“ celkem 18 kusů mříží. Zástupce města škodu předběžně vyčíslil na bezmála 60 tisíc korun. Policisté zahájili úkony trestního řízení přečinu krádeže.

25.02.2019

Příběh pokračuje ve stejném obsazení…
O šest hodin později, dnes 25. února krátce před 4 hodinou, v Horní Suché na ulici Stonavská zastavili policisti ke kontrole řidiče osobního vozidla Škoda Fabia. Znovu seděl na volantem 38letý řidič, který má hned dva zákazy řízení motorových vozidel.Muž byl na místě zadržen a během dnešního dne policisté zpracují procesní úkony. Muž je důvodně podezřelý ze spáchání přečinu maření výkonu úředního rozhodutí a vykázání.

24.02.2019

Nepolepšitelný (ne) řidič
V neděli 24. února krátce před 22 hodinou v Havířově na ulici Dělnická policisti zastavili k běžné silniční kontrole 38letého řidiče osobního vozidla Škoda Fabia. Lustrací zjistili, že muž nejméně ještě rok nesmí řídit vozidla. Rozhodnutím Magistrátu města Havířov mu byl vysloven zákaz řízení motorových vozidel do roku 2019. Vedle toho Okresní soud v Karviné muži také uložil trest zákazu řízení motorových vozidel, v tomto případě do začátku roku 2020.

22.02.2019

Třináct případů vloupání
Karvinsko - policisté objasnili sérii vloupání... Komisař zahájil trestní stíhání a důvodně podezřelého 20letého mladíka obvinil ze spáchání přečinů porušování domovní svobody, krádeže a poškození cizí věci. V souhrnu je zadokumentováno celkem 13 případů se škodou bezmála 95 tisíc korun.

05.01.2019

Zadržen u trafiky
V sobotu 5. ledna před půlnocí přijal operační důstojník oznámení o rozbité skleněné výplni trafiky. Policisté oddělení hlídkové služby přijeli na místo do pěti minut po oznámení. Podle popisu oznamovatele nedaleko místa vloupání zadrželi podezřelého muže. Kvůli opilosti ho policisté převezli k vystřízlivění na protialkoholní záchytnou stanici. Během neděle mohly být s mužem provedeny procesní úkony..